Druhá půlka týdny oblačná s přeháňkami

Druhá půlka týdny oblačná s přeháňkami
17.09.2014
V druhé polovině týdne se počasí zhorší, na obloze bude více oblačnosti a přidají se přeháňky nebo občasný déšť

Počasí v druhé polovině týdne bude ovlivňovat brázda nízkého tlaku vzduchu od západu, počasí tak bude se zvětšenou oblačností a s přeháňkami. Ve čtvrtek bude zpočátku skoro jasno až polojasno, během dne od západu postupně přibývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno až polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti až na zataženo, v Čechách postupně místy s přeháňkami, na zbytku území přeháňky ojediněle. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Během soboty bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

V neděli očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup