Druhá půlka týdne zatažená s deštěm

Druhá půlka týdne zatažená s deštěm
17.12.2014
Počasí v druhé polovině týdne přinese velkou oblačnost a bude bohaté na srážky

Počasí v druhé polovině týdne budou ovlivňovat jednotlivé frontální systémy, které budou přecházet přes naše území.

Dnes, ve středu bude zpočátku polojasno až oblačno, ojediněle zataženo náízkou oblačností, během odpoledne od západu přibývání oblačnosti na zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh se sněžením. Denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zpočátku ojediněle, postupně místy od západu s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, zpočátku ojediněle s přeháňkami, odpoledne od severozápadu postupně s deštěm. Na Moravě zpočátku místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude většinou čerstvý jihozápadní vítr.

V sobotu očekáváme oblačno až zataženo, zpočátku místy s přeháňkami, postupně ustávání srážek a protrhávání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V neděli očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh srážky sněhové. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup