Druhá polovina týdne s proměnlivou oblačností

Druhá polovina týdne s proměnlivou oblačností
05.08.2014
Druhá polovina týdne bude většinou polojasná až oblačná, přechodně místy s přeháňkami

Druhá polovina týdne bude většinou polojasná až oblačná, přechodně se místy vyskytnou přeháňky. Ve středu bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami. Na Moravě srážky ojediněle. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno, od západu postupně oblačno s přeháňkami, na východní polovině Moravy srážky ojediněle. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V pátek bude skoro jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V sobotu očekáváme jasno až polojasno, k večeru v Čechách od západu přibývání oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. V neděli očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 19 až 15 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.  

frame-scrollup