Druhá polovina týdne s přeháňkami

Druhá polovina týdne s přeháňkami
26.08.2014
Druhá polovina týdne s proměnlivou oblačností a s častými srážkami

Počasí v druhé polovině týdne bude proměnlivé a přechodně se srážkami. Ve středu bude zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami. Během dne postupně od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku jasno až polojasno, odpoledne postupně na jihozápadě přibývání oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V pátek bude zpočátku s přeháňkami, během dne postupně přibývání oblačnosti, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Během víkendu očekáváme většinou oblačno, místy s přeháňkami, zejména v neděli s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup