Druhá polovina týdne proměnlivá s teplotami okolo 20 °C

Druhá polovina týdne proměnlivá s teplotami okolo 20 °C
19.08.2014
Druhá polovina týdne přinese proměnlivou oblačnost, ojediněle přeháňky a teploty okolo 20 °C

Druhou polovinu týdne bude ovlivňovat nevýrazné tlakové pole, během víkendu pak okluzní fronta. Ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Na jihovýchodě území až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C, na Moravě okolo 13 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude západní vítr.

Ve čtvrtek bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V pátek očekáváme zpočátku skoro jasno až polojasno, odpoledne místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, zejména odpoledne místy až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 18 až 22 °C, v neděli na 17 až 21 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup