Do víkendu deštivo, s víkendem se vyčasí a teploty porostou až na 17 °C

Do víkendu deštivo, s víkendem se vyčasí a teploty porostou až na 17 °C
26.04.2017
Škaredé počasí vydrží do konce pracovního týdne, s víkendem se začne počasí lepšit a v neděli se ukáže slunce, díky kterému teploty vystoupí až na 17 °C.

Konec pracovního týdne bude nadále ovlivňovat vlnící se studená fronta, díky které bude pokračovat počasí s velkou oblačností a s deštěm. S víkendem se počasí začne vylepšovat a v neděli se dočkáme slunce a teplot okolo 15 °C.

Ve čtvrtek bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. V Čechách sněžení nebo déšť se sněhem od 800 m. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V pátek bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Během soboty očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Na horách srážky sněhové. Odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, ojediněle při zmenšené oblačnosti až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli očekáváme skoro jasno až polojasno, zpočátku ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

frame-scrollup