Do pátku v Čechách déšť, o víkendu vyjasnění a 15 °C

Do pátku v Čechách déšť, o víkendu vyjasnění a 15 °C
30.03.2016
Konec pracovního týdne bude většinou oblačný a na severozápadě území s občasným deštěm nebo s přeháňkami. S víkendem se vyjasní a teploty zůstanou okolo 15 °C

Konec pracovního týdne bude většinou oblačný a na severozápadě území s občasným deštěm nebo s přeháňkami. S víkendem se vyjasní a teploty zůstanou okolo 15 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až polojasno, na severozápadě až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný proměnlivý vítr.

V pátek bude oblačno až polojasno, na severozápadě až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, jinde srážky jen ojediněle. Během dne ustávání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 8 až 12 °C, na Moravě na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou v sobotu na 3 až -1 °C a v neděli na 5 až 1 °C. Denní teploty vystoupí v sobotu na 11 až 15 °C a v neděli na 13 až 17 °C.

frame-scrollup