Do konce února se zima nevrátí

Do konce února se zima nevrátí
20.02.2022
Zatím toho zima moc nepředvedla a podle předpovědi do prvního týdne v březnu to vypadá, že už nám toho moc ani neukáže. V nižších a středních polohách se sněhové vločky téměř nevyskytnou a denní teploty se udrží většinou nad 5 °C

V pondělí bude proměnlivá oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Odpoledne ochlazování. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude proměnlivá oblačnost s občasnými přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude nadále proměnlivá, zpočátku ojediněle, postupně místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, zpočátku místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 28. února, naznačuje zpočátku polojasnou, postupně až oblačnou oblohu, v druhé polovině místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C

frame-scrollup