Do konce týdne déšť

Do konce týdne déšť
02.01.2013
Počasí do konce týdne bude se zvětšenou oblačností a srážkami, teploty nad nulou

Počasí do konce týdne bude se zvětšenou oblačností a se srážkami. Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, od severozápadu postupně s deštěm, ráno od středních poloh sněžení, postupně sněžení jen na horách. Ranní minima klesnou na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v Čechách na 2 až 6 °C, na Moravě na 0 až 4 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Během dne bude přibývat od západu oblačnosti na zataženo a postupně se přidá déšť. Ranní minima klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V sobotu bude zpočátku zataženo s deštěm, na horách s deštěm se sněhem, nebo se sněžením. Během dne budou srážky postupně slábnout. Ranní minima klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V neděli očekáváme většinou oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, na horách srážky smíšené, nebo sněhové. Ranní minima klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup