Dnes se sněžením, uhodí mrazy

Dnes se sněžením, uhodí mrazy
21.01.2014
Na západě Čech už sněží, během dne se sněžení přesune na celé území, pak uhodí mrazy

Dnešní úterní ráno je zatažené s deštěm nebo s přeháňkami, na západě Čech se už teploty pohybují pod nulou a sněží. Během dne se bude sněžení postupně rozšiřovat k východu a v nižších polohách budou srážky přechodně přecházet ve smíšené. K večeru očekáváme na většině území už sněžení, kromě jihu Moravy, kde bude tepleji. Denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C, na jihu Moravy na 5 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na středu bude zataženo s občasným sněžením, nebo se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Během středy bude zataženo až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami, kterých bude během dne postupně ubývat. Teploty vystoupí na -2 až 2 °C, na jihu Moravy až na 3 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C, na severovýchodě až na -7 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C. V pátek očekáváme polojasno až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C, na severovýchodě až na -9 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup