Dlouhodobá předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí
24.10.2012
Denní teploty nepřekročí 10 °C, bude panovat sychravý podzim

Podle dlouhodobé předpovědi bude začátek příštího týdne mrazivý, v dalším týdnu se dostaví sychravé podzimní počasí s teplotami okolo 10 °C. Během nadcházejícího víkendu bude oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, které budou od středních poloh přecházet ve smíšené. Noční teploty klesnou na -1 až -5 °C, při vyjasnění až na -8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v sobotu na 2 až 6 °C, v neděli na 3 až 7 °C.

Od pondělí do středy bude polojasno, místy přechodně až oblačno s ojedinělými přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Noční teploty klesnou zpočátku na -2 až -6 °C, postupně na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí zpočátku na 2 až 6 °C, postupně na 4 až 8 °C.

Od čtvrtku do neděle bude oblačno, místy s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, na horách srážky sněhové, nebo smíšené. Noční teploty klesnou na 4 až 0 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí zpočátku na 5 až 9 °C, postupně na 7 až 11 °C.

V týdnu od pondělí 5. 11. Očekáváme většinou zataženo s deštěm, nebo s přeháňkami, na horách smíšenými. Noční teploty se budou pohybovat mezi 5 až 1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Počasícz.cz na Facebook.com

frame-scrollup