Dlouhodobá předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí
08.11.2012
V příštím týdnu polojasno nebo nízká oblačnost a teploty okolo 10 °C

Výhled počasí na příští dva týdny neukazuje ani náznakem na zimní charakter počasí, sněžení se tak určitě nedočkáme, teploty se budou pohybovat v okolí 10 °C a tuto hranici i překročí.

V sobotu bude zpočátku polojasno, ojediněle s mlhami, postupně přibývání oblačnosti s přeháňkami. Ranní minima klesnou na 3 až -1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

V neděli bude oblačno až zataženo, od západu postupně s deštěm. Ranní minima klesnou na 4 až 0 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

V pondělí zpočátku oblačno s přeháňkami, během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Od úterý do pátku bude jasno až polojasno, místy s mlhami, nebo zataženo nízkou oblačností. Noční teploty klesnou na 6 až 2 °C, při zmenšené oblačnosti až k 0 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, při zmenšené oblačnosti až na 13 °C.

Během víkendu (17. a 18. 11.) očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Od pondělí 19.11 očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 3 až -1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí zpočátku na 6 až 10 °C, ke konci týdny na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.  Aktuální výskyt oblačnosti sledujte zde.

 

frame-scrollup