Dlouhodobá předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí
25.01.2012
Čeká nás stálý mrazivý charakter počasí bez vydatnějších srážek

Počasí v dlouhodobějším výhledu počasí bude nadále mrazivé a většinou polojasné, s občasnými slabými sněhovými přeháňkami. Ve čtvrtek bude polojasno, na severu ojediněle se sněhovými přeháňkami. Nejvyšší teplota vystoupí na -4 až 0 °C a nejnižší noční poklesne na -6 až -10 °C. V pátek počasí ovlivní okluzní fronta a bude zpočátku polojasno, postupně na západě oblačno se sněhovými přeháňkami. Denní teplota vystoupí na -3 až 1 °C a noční teplota poklesne na -6 až -10 °C.

Po oba víkendové dny a v pondělí bude většinou oblačno s občasnými sněhovými přeháňkami, které budou v nižších polohách přecházet ve smíšené. Denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C a noční budou klesat na -4 až -8 °C, při vyjasnění až na -14 °C.

Od úterý až do neděle bude jasno až polojasno, ojediněle přechodně až oblačno. Srážky se téměř vyskytovat nebudou. Denní teploty se na začátku budou pohybovat mezi -7 až -3 °C, postupně budou stoupat na -5 až -1 °C. Noční teploty budou zpočátku klesat na -8 až -12 °C, místy až na -15 °C, na konci období -4 až -8 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup