Dlouhodobá předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí
08.04.2012
Bude většinou oblačno až zataženo s deštěm a teplotami okolo 13 °C

Počasí v příštích dnech bude většinou oblačné až zatažené s občasným deštěm a s teplota okolo 13 °C. Velikonoční pondělí bude zpočátku jasné až polojasné, postupně od západu přibývání oblačnosti na zataženo a na západě ojediněle s přeháňkami. Teplota vystoupí na 5 až 9 °C.

V úterý a ve středu bude oblačno, ojediněle s deštěm, nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší denní vystoupí na 12 až 16 °C. Ve čtvrtek očekáváme většinou zataženo s deštěm. Noční teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní vystoupí na 9 až 13 °C. V pátek a v sobotu bude oblačno, přechodně až polojasno, místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní vystoupí na 10 až 14 °C.

Od neděle do úterý očekáváme většinou zataženo s deštěm. Noční teploty budou klesat na 5 až 1 °C, nejvyšší denní vystoupí na 9 až 13 °C. Od středy do neděle očekáváme převážně oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Noční teploty budou klesat na 6 až 2 °C a nejvyšší denní vystoupí zpočátku na 10 až 14 °C, postupně na 12 až 16 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

meteoobchod.cz

frame-scrollup