Deštníky s sebou, ke konci týdne zaprší

Deštníky s sebou, ke konci týdne zaprší
06.04.2016
Počasí ke konci týdne bude převážně s velkou oblačností a s občasným deštěm, teploty budou o trochu nižší

Počasí ke konci týdne bude ovlivňovat zvlněné frontální rozhraní oddělující teplejší vzduch na východě od studenějšího na západě.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zpočátku místy až polojasno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 12 až 16 °C, na západě okolo 10 °C, na Moravě na 13 až 17 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr.

V pátek bude zataženo s deštěm, místy trvalejším. Na severozápadě Čech srážek méně. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný severní až severozápadní vítr.

V sobotu očekáváme zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na severozápadě srážky jen ojediněle. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, na západě Čech až na 0 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Během neděle očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, na východě místy s doznívajícími přeháňkami. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severní vítr.

frame-scrollup