Deštivé počasí v nedohlednu

Deštivé počasí v nedohlednu
31.03.2019
Po nedělní slabé studené frontě, která trochu srazí teploty, se denní maxima na začátku týdne vyhoupnou jen slabě nad 10 °C. Během týdne nás nečeká žádné výraznější srážkové období a bude převládat suchý charakter počasí jen s ojedinělými srážkami.

V pondělí bude jasno až skoro jasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný východní až severovýchodní vítr.

V úterý zpočátku jasno až skoro jasno, během dne od západu přibývání oblačnosti a v Čechách ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý východní vítr.

Ve středu bude polojasno až oblačno, zejména v Čechách přechodně až zataženo a místy přeháňky. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude čerstvý jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno, přechodně místy až zataženo, ve čtvrtek místy, v pátek jen ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C, v pátek na 11 až 15 °C

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 8. dubna, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, ke konci týdne na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 9 až 13 °C, postupně na 14 až 18 °C.

frame-scrollup