Deštivé počasí nekončí

Deštivé počasí nekončí
19.05.2019
Počasí bohaté na srážky jen tak nekončí ve výhledu na příští dva týdny se slunečného počasí nedočkáme, převládat bude obloha se zvětšenou oblačností a s deštěm.

V pondělí bude zataženo, od východu s deštěm. Odpoledne od východu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V úterý a ve středu bude nadále oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Během víkendu očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

 Výhled na následující týden, od pondělí 27. května, naznačuje nadále počasí s velkou oblačností a s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Na slunečné a suché počasí to v tomto období vůbec nevypadá. Ranní teploty klesnou zpočátku na 13 až 9 °C, postupně na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 19 až 23 °C, postupně na 15 až 19 °C

frame-scrollup