Déšť v první půlce týdne

Déšť v první půlce týdne
31.10.2020
Velká oblačnost se srážkami nás budou doprovázet po většinu pracovního týdne, až na jeho konci a o víkendu se můžeme těšit na slunečnou oblohu, která však v nižších polohách bude místy překažena nízkou oblačností.

V pondělí a v úterý bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Místy s mlhami. Přechodně místy i polojasno. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C, v pondělí v Čechách, v úterý na Moravě až na 18 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, na jihovýchodě zataženo  s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou ve středu na 9 až 5 °C, ve čtvrtek na 6 až 2 °C. Denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Od pátku do neděle bude skoro jasno až polojasno. Místy mlhy, ojediněle s mrholením. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, při nízké oblačnosti okolo 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. listopadu, naznačuje jasnou až skoro jasnou oblohu, místy s mlhami nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 7 až 11 °C, postupně na 4 až 8 °C. Při nízké oblačnosti okolo 5 °C.

 

frame-scrollup