Déšť se v úterý vrátí a vydrží do pátku, vyčasí se s víkendem

Déšť se v úterý vrátí a vydrží do pátku, vyčasí se s víkendem
16.10.2016
Většina pracovního týdne bude oblačná až zatažená s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Až během víkendu očekáváme postupně polojasné počasí beze srážek.

Od úterý začne počasí ovlivňovat oblast nízkého tlaku vzduchu, která se bude ke konci týdne vyplňovat. Většina pracovního týdne tak bude oblačná až zatažená s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Až během víkendu očekáváme postupně polojasné počasí beze srážek.

V pondělí bude zpočátku polojasno až oblačno, postupně přibývání oblačnosti až na zataženo s ojedinělými přeháňkami nebo s mrholením. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek očekáváme nadále oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Od pátku do neděle očekáváme zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, postupně ustávání srážek a ubývání oblačnosti až na skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, při vyjasnění ojediněle až na -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, v neděli až na 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 24. října, očekáváme skoro jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. V závěru týdne místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, při slunečné obloze až na 13 °C.

 

frame-scrollup