Déšť přeruší krátce babí léto

Déšť přeruší krátce babí léto
30.09.2014
Středa bude po několika dnech babího léta deštivá, dnes zaprší na severozápadě Čech

Dnešní počasí začne od západu ovlivňovat studená fronta, která zejména ve středu přinese četné srážky. Za studenou frontou se k nám začne od západu rozšiřovat tlaková výše a počasí nabere opět charakteru babího léta. Dnes, tedy v úterý bude zpočátku skoro jasno až polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti a v Čechách odpoledne a k večeru ojediněle s přeháňkami, na severozápadě Čech přeháňky místy. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V noci na středu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Na severozápadě Čech srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Během středy bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Odpoledne postupně od severozápadu ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup