Déšť a ochlazení dorazí v neděli

Déšť a ochlazení dorazí v neděli
27.02.2015
Sobota přinese slabé srážky, v neděli se pak vyskytne déšť na většině území, za kterým se bude ochlazovat

Víkendové počasí ovlivní od západu postupující okluzní fronta. V sobotu se vyskytnou jen slabé srážky, v neděli pak na většině území déšť, za kterým se bude ochlazovat.

V noci na sobotu bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, na západě Čech častějšími. Od středních poloh srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude slabý západní vítr.

V sobotu bude oblačno až zataženo, místy se slabými přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Odpoledne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C, na jihovýchodě až na 8 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli bude skoro jasno až polojasno, na východě Moravy až oblačno. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V neděli bude zpočátku jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. Během dne postupně od západu přibývání oblačnosti, odpoledne postupně s deštěm, na horách se sněžením. K večeru od západu ustávání srážek. Denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, na Moravě místy až na 10 °C. Vát bude zpočátku slabý jižní vítr, který bude postupně zesilovat a stáčet se na západní. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup