Denní maxima většinou do 10 °C

Denní maxima většinou do 10 °C
04.11.2023
Počasí v příštích dnech bude proměnlivé s občasnými srážkami, které budou na hřebenech hor přecházet ve srážky sněhové. Ranní teploty slabě nad nulou.

V pondělí a v úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle, v horských oblastech místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

Od středy do pátku bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na hřebenech hor i srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Během víkendu očekáváme proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na hřebenech hor se sněžením. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 13. Listopadu, naznačuje zpočátku zataženou oblohu s deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor se sněžením. V druhé polovině týdne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C, postupně na 4 až 8 °C

frame-scrollup