Četné srážky a čerstvý vítr

Četné srážky a čerstvý vítr
13.11.2023
Počasí přinese velkou oblačnost a četné srážky, čerstvý vítr a na víkend oteplení

V úterý bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

V pátek a v sobotu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od 800 m se sněžením. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V neděli očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 20. listopadu, naznačuje proměnlivou, spíše zvětšenou oblačnost s občasnými přeháňkami, od vyšších poloh postupně smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 8 až 4 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 10 až 14 °C, postupně na 3 až 7 °C.

frame-scrollup