Čeká nás studený týden s přeháňkami

Čeká nás studený týden s přeháňkami
06.09.2015
Studené počasí začíná, v noci teploty spadnou k 5 °C a ve dne jen okolo 15 °C, k tomu se přidají přeháňky

Počasí v průběhu následujícího týdne nebude moc radostné. Jednat se budeme probouzet do nízkých teplot, kdy ranní minima klesnou místy pod 5 °C a denní teploty na tom nebudou o moc lépe, většinou jen slabě nad 15 °C a místy ani to ne. Počasí bude spíše se zvětšenou oblačností a sem tam se vyskytnou přeháňky.

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne a k večeru od severozápadu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude polojasno, během dne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu bude polojasno, od severovýchodu přechodně oblačno a místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno, během dne od severovýchodu ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V pátek očekáváme zpočátku polojasno, postupně od jihovýchodu přibývání oblačnosti s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 14. srpna, naznačuje oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ke konci týdne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 12 až 8 °C, postupně na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C, uprostřed období na 18 až 22 °C.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup