Čeká nás mlhavé počasí s mrholením

Čeká nás mlhavé počasí s mrholením
14.11.2021
Příští dny začnou přinášet typické podzimní, sychravé počasí, obloha bude často zahalena v mlze a z oblohy bude mrholit. Na horách se začne častěji vyskytovat sněžení.

V pondělí a v úterý bude zataženo, mlhavo, místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, při zmenšené oblačnosti okolo 10 °C. Vát bude slabý východní, který bude postupně zesilovat až na čerstvý.

Ve středu a ve čtvrtek bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách budou srážky přecházet ve sněhové. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s mrholením nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 22. listopadu, naznačuje nadále velkou oblačnost a místy s mrholením nebo s přeháňkami, postupně od vyšších poloh srážky sněhové. Ranní teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 4 až 8 °C, postupně na 2 až 6 °C.

frame-scrollup