Bude pršet a teploty až k 14 °C

Bude pršet a teploty až k 14 °C
07.04.2013
Počasí během týdne bude s velkou oblačností a deštěm, teploty porostou až k 14 °C

Počasí po většinu týdne bude s velkou oblačností a častými srážkami, denní maxima nejčastěji nad 10 °C. V pondělí bude zpočátku skoro jasno až polojasno, odpoledne bude oblačnosti přibývat na oblačno až zataženo. Ranní minima klesnou na -1 až -5 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce až na -8 °C. Denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy se slabým deštěm nebo s přeháňkami, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Od středy do pátku bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách srážky smíšené. Noční teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 8 až 12 °C, ve čtvrtek na 9 až 13 °C a v pátek na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme polojasnou až oblačnou oblohu, v sobotu zpočátku se slabými přeháňkami. Noční teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 9 až 13 °C, v neděli na 10 až 14 °C. Výhled na další týden naznačuje oblačnou oblohu s přeháňkami. Noční teploty okolo 6 až 2 °C a denní teploty okolo 12 až 16 °C. Množství srážek, které bude během nadcházejícího týdne padat, by nemělo být tak velké, aby způsobilo s táním sněhu záplavy většího rázu. Avšak níže položená místa, která bývají při tání sněhu a deště často zaplavovaná, tak k jejich zaplavení může díky rychlosti tání sněhu, při vysokých teplotách dojít,  ale žádné záplavy většího rázu nejsou na pořadu dne. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup