Bude chladno, oblačno a deštivo

Bude chladno, oblačno a deštivo
19.05.2013
Počasí během týdne bude s teplotami okolo 15 °C, na obloze velká oblačnost a přeháňky

Počasí v příštím týdnu bude výrazně horší, než na jaké jsme si v posledních dnech zvykli, teploty spadnou k 15 °C, na obloze zvětšená oblačnost a k tomu se přidají přeháňky. V pondělí bude oblačno až polojasno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, v úterý ojediněle s bouřkami. Noční teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 15 až 19 °C, ve středu na 14 až 18 °C.

Ve čtvrtek bude zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. V pátek očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Noční teploty po oba dny klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Během víkendu očekáváme oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 13 až 17 °C, v neděli na 14 až 18 °C. Výhled na další týden naznačuje počasí s velkou oblačnosti a s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Noční teploty okolo 10 až 6 °C a denní teploty okolo 16 až 20 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup