Během týdne výrazné ochlazení a časté srážky

Během týdne výrazné ochlazení a časté srážky
25.05.2014
Přes týden výrazné ochlazení oproti víkendu o 10 °C a časté přeháňky s bouřkami,

Během celého týdne se bude nad střední Evropou udržovat oblast nižšího tlaku vzduchu. V pondělí bude zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný východní vítr. V úterý bude oblačno až zataženo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Vát bude slabý západní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C, na západě Čech okolo 18 °C. Ve čtvrtek očekáváme zpočátku oblačno s přeháňkami, postupně většinou polojasno a přeháňky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

V pátek očekáváme polojasnou oblohu, ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Během víkendu očekáváme polojasnou až oblačnou, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Výhled na následující týden (od 2. 6.) naznačuje oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s bouřkami. Ranní teploty se budou pohybovat okolo 13 až 9 °C a denní teploty okolo 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.   

frame-scrollup