Během týdne se výrazně ochladí a zaprší

Během týdne se výrazně ochladí a zaprší
06.04.2014
Počasí v příštím týdnu ovlivní v úterý studená fronta, za kterou se ochladí a přidají se srážky

Teplý začátek týdne přeruší v úterý studená fronta, za kterou se ochladí a přidají se srážky. Druhou polovinu týdne bude ovlivňovat tlaková níže nad severovýchodní Evropou. V pondělí bude oblačno až polojasno, v Čechách přechodně až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude slabý západní vítr. V úterý bude zpočátku polojasno až oblačno, od západu postupně zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C, od západu postupně ochlazování a teploty na západě okolo 16 °C.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. V pátek očekáváme polojasno až oblačno, odpoledne ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Výhled na následující týden (od 7. 4.) naznačuje proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami. Ranní teploty okolo 6 až 2 °C a denní teploty v okolí 11 až 15 °C.  Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup