Během týdne nad nulou, v noci silné mrazy

Během týdne nad nulou, v noci silné mrazy
27.02.2011
Nový týden bude s teplotami nad nulou a vysvitne slunce, během noci se přidají silné mrazy

Počasí během nového pracovního týdne bude výrazně teplejší, než tomu bylo v týdnu minulém. Pondělí bude nejteplejším dnem, to se denní maxima dostanou na 3 až 7 °C. Obloha bude jasná až polojasná, a slabé přeháňky se budou vyskytovat jen zcela ojediněle, místy se budou vyskytovat mlhy, nebo zataženo nízkou oblačností.

V úterý teplota vystoupí na 2 až 6 °C. Zpočátku bude jasno až polojasno, v Čechách postupně až oblačno, dopoledne se budou místy vyskytovat mlhy, nebo zataženo nízkou oblačností. Během středy a čtvrtku bude nadále jasno až polojasno, ráno s mlhami, nebo nízkou oblačností. Teplota se bude pohybovat mezi 1 až 5 °C.

V pátek a během víkendu bude převážně oblačno s přeháňkami, které budou na horách sněhové, ve středních polohách smíšené a v nižších polohách dešťové. Teplota se bude pohybovat mezi 0 až 4 °C.

Během týdne se sice budou vyskytovat během dne teploty nad nulou, ale v noci si ještě užijeme silných mrazů. Teploty klesnou na -4 až -8 °C, při vyjasnění může teplota klesnout až k -15 °C.

frame-scrollup