Během týdne déšť, o víkendu slunečno

Během týdne déšť, o víkendu slunečno
18.10.2015
Počasí během pracovního týdne bude většinou oblačné s občasným deštěm, během víkendu se vyjasní a oteplí nad 10 °C

Počasí bude ovlivňovat tlaková níže nad střední Evropou, která se bude pozvolna posouvat k východu. Ke konci týdne začne počasí od západu ovlivňovat tlaková níže.

V pondělí bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor místy srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Při nízké oblačnosti okolo 8 °C.

Počasí během následujícího týdne, tedy od 26. října, naznačuje skoro jasno až polojasno, ke konci období ojediněle s přeháňkami. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup