Během týdne déšť a teploty slabě nad 0 °C

Během týdne déšť a teploty slabě nad 0 °C
30.11.2014
V týdnu většinou zataženo a místy se přidá občasný déšť nebo přeháňky, teploty se udrží slabě nad 0 °C

V pondělí bude zataženo, na jihu Moravy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, který se postupně rozšíří na většinu území. Od vyšších poloh srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, při zmenšené oblačnosti až na -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V úterý bude zpočátku zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách se sněžením nebo s deštěm se sněhem. Během dne postupně ustávání srážek a na severu ubývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, na severovýchodě až na -3 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy se slabým deštěm nebo s přeháňkami, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Na severozápadě území místy polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C, při zmenšené oblačnosti až na -3 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, během víkendu místy se slabými přeháňkami, které budou od vyšších poloh mrznoucí. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, při zmenšené oblačnosti až na -4 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 8. 12. naznačuje polojasno, přechodně až oblačno s ojedinělými přeháňkami, většinou sněhovými. Místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou zpočátku na 1 až -3 °C, postupně na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 0 až 4 °C, postupně na -3 až 1 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup