Během týdne až 7 °C

Během týdne až 7 °C
02.02.2014
Zima končí, v příštím týdnu teploty porostou na 3 až 7 °C, na horách srážky smíšené

V pondělí bude zpočátku oblačno až zataženo, v Čechách místy se sněžením nebo s deštěm se sněhem. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C, na východě až na 6 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. V úterý a ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou v úterý na 0 až -4 °C, ve středu na 2 až -2 °C. Denní teploty vystoupí v úterý na -1 až 3 °C, ve středu na 1 až 5 °C.

Ve čtvrtek očekáváme oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. V pátek a v sobotu očekáváme oblačno, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. V neděli očekáváme zataženo s deštěm, na horách srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V následujícím týdnu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, na horách smíšenými. Ranní teploty okolo 3 až -1 °C a denní teploty okolo 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup