Babí léto zatím není na pořadu dne

Babí léto zatím není na pořadu dne
21.09.2019
Jednotlivé frontální systémy přinesou nad naše území počasí většinou se zvětšenou oblačností a místy s občasnými přeháňkami. Teploty se ještě udrží okolo 20 °C.

V pondělí a v úterý bude oblačno až zataženo, v pondělí zpočátku ještě polojasno, na jihozápadě místy, jinde jen ojediněle s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou v pondělí na 9 až 5 °C, v úterý na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek většinou oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

I v pátek a během víkendu očekáváme počasí se zvětšenou oblačností, místy s občasnými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C, v neděli většinou do 20 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 30. září, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami, jen na začátku týdne oblačnosti a srážek více. Ranní teploty klesnou zpočátku na 12 až 8 °C, postupně na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí většinou na 13 až 17 °C.

 

frame-scrollup