Babí léto skončí

Babí léto skončí
09.10.2022
Slunečné a teplejší počasí pomalu skončí, na obloze se začne vyskytovat i velká oblačnost a s koncem týdne i občasné srážky

V pondělí bude jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Postupně oblačno a večer s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, ojediněle až na 1 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C, ojediněle až na 0 °C. Denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme proměnlivou oblačnost, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 17. října, naznačuje zataženou až oblačnou oblohu, místy s občasnými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, postupně na 10 až 14 °C.  

frame-scrollup