Babí léto nepřinese ani příští týden

Babí léto nepřinese ani příští týden
01.10.2017
Počasí v nadcházejícím týdnu ovlivní hned na začátku od západu studená fronta, která přinese déšť a ochlazení, denní teploty vystoupí jen slabě nad 10 °C.

V pondělí bude zpočátku jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Od západu začne počasí ovlivňovat studená fronta, postupně přibývání oblačnosti a k večeru a večer místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Středa přinese už díky tlakové výši polojasnou až oblačnou oblohu. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 13 až 17 °C a v pátek na 11 až 15 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, v neděli četnějšími. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. října, naznačuje většinou polojasnou oblohu, jen ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ráno místy mlhy. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 15 °C.

 

 

 

frame-scrollup