Babí léto dorazí

Babí léto dorazí
02.10.2022
Máme před sebou vidinu babího léta, od poloviny týdne se srážky přestanou téměř vyskytovat, na obloze bude jen malá oblačnost a teploty porostou až na 20 °C

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V úterý bude oblačno až polojasno, místy s přeháňkami. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 10. října, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, v druhé polovině týdne místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, postupně na 12 až 16 °C. 

frame-scrollup