A zase přeháňky

A zase přeháňky
15.05.2012
Studená fronta přinese oblačnost a přeháňky, teploty zůstanou nízko

Studená fronta začne během dnešního odpoledne ovlivňovat počasí u nás a opět nás čeká oblačná obloha s přeháňkami, teploty zůstanou stále nižší. Dnes, tedy v úterý po rozpuštění nízké oblačnosti bude na krátkou dobu polojasno, v odpoledních hodinách s přibýváním oblačnosti, na západě postupně až zataženo s přeháňkami a s bouřkami. Nejvyšší teploty dnes vystoupí na 14 až 18 °C.

V noci na středu bude oblačno až zataženo s přeháňkami, nebo s občasným deštěm. Noční teplota klesne na 6 až 2 °C. Ve středu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Denní maxima vystoupí na 11 až 15 °C.

V noci na čtvrtek bude oblačnosti méně, a očekáváme skoro jasno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Teplota klesne na 6 až 2 °C, ojediněle s přízemními mrazíky. Ve čtvrtek očekáváme zpočátku oblačno, místy s přeháňkami. Během dne bude postupně ubývat oblačnosti a srážek. Teplota vystoupí na 10 až 14 °C. S víkendem bude ubývat oblačnosti i srážek a teploty porostou k 20 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

meteoobchod.cz

frame-scrollup