Počasí pro Wordpress - předpověď počasí pro váš web

Chcete mít na webu vždy aktuální předpověď počasí, kterou ocení vaši čtenáři nebo zákazníci? S naším WordPress pluginem je tahle možnost ještě jednodušší. Stačí pár kliknutí, žádná věda ani složité kódování. Nainstalujte si i vy první český plugin Počasí.

Jak na to? V 7 jednoduchých krocích:

1. Stáhněte si náš soubor přímo z webu, stačí kliknout na odkaz “Chci mít na webu Počasí”.
2. Přihlašte se do WordPressu a přejděte do sekce Pluginy - Instalace pluginů.
3. Tady pod tlačítkem Nahrát plugin najdete možnost výběru souboru. Vyberte tedy ze svého počítače ten, který jste si stáhli na našich stránkách - pocasicz-wordpress-plugin.zip. A klikněte na instalovat.

počasí wordpress plugin

4. Po instalaci svůj plugin aktivujte.
5. Nastavení pluginu je opravdu jednoduché. Z nabídky si vyberte město a typ zobrazení. Sám se vám vygeneruje shortcode.

počasí wordpress plugin

6. Shortcode pak můžete umístit, kam chcete. Dobře jej čtenáři najdou třeba na postranní liště.

počasí wordpress plugin

7. Na webu si můžete zkontrolovat, že všechno vypadá, tak jak má. Počasí se zobrazuje správně a navíc obsahuje i zpětné odkazy.

počasí wordpress plugin

Jaké jsou výhody našeho pluginu pro WordPress?

Odpadají vám zbytečně starosti a strach ze složitých kódů. Naši funkci můžete upravovat a publikovat přímo na webu a zabere vám to jen malou chviličku. Na své stránce taky můžete používat neomezený počet pluginů. Nechcete se soustředit jen na jedno město? S naší novinkou si nastavíte Ostravu, Brno, Prahu i třeba Červenohorské Sedlo. V budoucnu chceme instalaci pluginu Počasícz ještě zjednodušit tak, aby nebylo nutné ani stahování. Pak svůj plugin nahrajete opravdu za pár vteřin.

Ke stažení

frame-scrollup