Podmínkami užití

Jako registrovaný návštěvník si můžete nastavit svou oblíbenou lokalitu, pro kterou chcete znát předpověď počasí. Můžete si editovat informace o vašem městě, tvořit textovou předpověď pro vaše město a můžete si upravit pozadí hlavní stránky. 

Po registraci a úspěšném přihlášení si můžete upravit vzhled hlavní stránky tím, že vpravo nahoře kliknete na ikonu postavičky a dále na vaše přihlašovací jméno. Na najeté stránce naleznete dole několik obrázků, z kterých můžete vybírat své pozadí, případně si nahrajte obrázek vlastní o velikosti nejméně 1920 x 633 px.

Pokud si vyberete své oblíbené město na předpovědní mapě a rozkliknete si jeho detail, tak v dolní části webu v části "Informace o lokalitě", si můžete město nastavit jako oblíbenou lokalitu, což znamená, že se vám bude primárně zobrazovat předpověď počasí pro vybrané město.

Dále máte možnost "Upravit lokalitu", kdy máte možnost editovat textovou předpověď pro dané místo na dnešek a zítřek. Vždy o půlnoci se předpověď ze zítřka zobrazí v dnešním dni. Tato textová předpověď je viditelná vždy po kliknutí na konkrétní lokalitu na předpovědní mapě. Dále můžete vložit obrázek lokality a můžete editovat i část "Obecné informace o lokalitě", kde můžete napsat zajímavé informace o dané lokalitě ať už z oblasti meteorologie nebo geografie. Pak už jen kliknete na tlačítko odeslat a po schválení administrátorem, se informace zobrazí na webu.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, kontaktujte nás prosím na emailu: podpora@pocasicz.cz a rádi Vám pomůžeme

frame-scrollup